החזון שלנו

חברת “ק. שילה” שואפת להמשיך ולבסס את מעמדה בפסגת תחום הנדל"ן והיזמות באמצעות הקפדה על סטנדרטים גבוהים של תכנון, ניהול וביצוע פרוייקטים גדולים ומורכבים בכל מקום בארץ ובחו"ל. אנו פועלים מתוך ערכים של אמינות, מחוייבות, מקצוענות, אנושיות ואהבה גדולה לכל מה שאנחנו עושים.

בשביל חזון צריך לחלום. 

חברת “ק. שילה” בקהילה

אנו, חברת ק. שילה רואים בתרומה ועזרה לקהילה ערך עליון. חיזוק אוכלוסיות מוחלשות בעיקר באזורי פריפריה וצמצום פערים חברתיים הם חלק בלתי נפרד מחזון החברה ופעילותה, כל זאת מתוך תחושה של סולידריות וערבות הדדית. אנו מאמינים שיש לנו מחוייבות ערכית ומוסרית לתרום לקהילה, לארגונים ולאנשים פרטיים אשר זקוקים לתמיכה וחיזוק.

אני מתרגש לשתף אתכם בפרויקט חדש אותו אנו מקדמים. נשמח אם תסכימו לקחת חלק ולצעוד איתנו וכך להשפיע על חייהם של נערות ונערים נפלאים מדימונה.

מרכז הנוער סברס 88 הוא מרכז נוער עירוני של דימונה. נותן מענה ל-250 בני נוער. במרכז הנוער ישנן קבוצות פעילות שונות כמו חממה מוזיקלית, אילוף כלבים, קבוצת נערות, קבוצת נערים, תאטרון לתלמידי חינוך מיוחד, קבוצת עלמה לנערים מהחינוך המיוחד, תוכנית לסגירת תיקים פליליים לנערים. כשכל הנערים.ות גם מתנדבים במסגרת מרכז הנוער ועושים פעילות קהילתית עבור תושבי השכונה, אוכלוסיות מיוחדת וקשישי העיר.

מרכז הנוער פתוח עבור כל בני.ות הנוער בעיר ומתמקד באינטגרציה בין קבוצות שונות מרקעים שונים. המרכז נותן מענה רחב לכלל בני הנוער בעיר, אך בנוסף מהווה בית שני עבור בני נוער שנשרו מהמסגרות הפורמליות. המרכז מאפשר להם להתרכז בחוזקות שלהם תוך כדי עזרה בליווי למסגרות שונות.

על אף הנראות הלא מזמינה של מרכז הנוער והקושי, בני הנוער מגיעים למרכז ולוקחים חלק בפעילויות. הם זוכים למפגשים עם צוות מדהים שמאמין בהם, מקיים פעילויות איכותיות מכל הלב וללא פשרות, גם אם אין תמיד את התנאים ההולמים.

בפרויקט זה אנו לוקחים על עצמנו, ובתקווה גם שותפינו לדרך, לשפר את חזות המועדון ומתקניו כדי שיהווה מקום מכבד ומזמין לנערים השוהים והפועלים בו.